Avaleht » Meetod  »  Maksumus

Maksumus

Mitu sigaretti päevas suitsetad?
Kui palju maksab pakk sigarette?
Suitsule kulutad  1 kuuga
Suitsule kulutad 2 kuuga
Suitsule kulutad 3 kuuga
Suitsule kulutad 4 kuuga
Suitsule kulutad 5 kuuga
Suitsule kulutad 6 kuuga
Suitsule kulutad 1 aastaga
Suitsule kulutad 10 aastaga
Suitsule kulutad 20 aastaga
Suitsule kulutad 50 aastaga
Allen Carri Easyway® seminari hind on € 249. See on keskmise suitsetaja kahe kuu ja kahe nädala suitsuraha.

Tuletame meelde, et kui mahajätmine peaks ebaõnnestuma kolme kuu jooksul, on teil õigus kogu makstud raha tagasi saada.

maksumus

Suitsetamine on tegelikult tunduvalt kallim, kui antud tabel teile välja arvutab. Tabel esitab ainult summad, mis teil kuluvad sigarettide ostmisele mingi perioodi jooksul. Suitsetajal tuleb lisaks veel raha välja käia nätsude, välgumihklite, tihedama keemilisepuhastuse, kõrgema elukindlustuse eest ja igaüks oskab sellesse nimekirja omalt poolt nii mõnegi artikli lisada. Me ei arva, et suitsetamine tuleks maha jätta puhtalt raha pärast, kuid antud tabel toob välja kui palju tegelikult sigarettidele elus kulub. Väike varandus, kas pole…

Samas mõistame, et ei ole lihtne niigi kitsa pere eelarve juures välja käia €249 ja seda hoolimata suurest rahalisest kasust, mida suitsetamisest loobumine pikemas perspektiivis toob. Seepärast pakumegi soovijatele võimalust jagada see summa mitmele kuule. Seda raha ei tule isegi kokku hoida, sest raha, mis varem kulus suitsetamisele, saab nüüd kasutada seminari eest tasumiseks. Kasutage seda võimalust – ärge suitsetage lihtsalt sellepärast, et suitsetamisest loobumine tundub kallis. See ei ole seda. See on parim investeering, mida te teha saate.

Suitsetamisest loobumine neljal viisil:

1. Koht seminaril, mille hind on toodud ülalpool. Grupid on tavaliselt kuni kümme inimest.
2. Üks ühele seminar. On mõeldud neile, kes soovivad selle ettevõtmise jätta privaatseks. Küsi pakkumist
3. Firmaseminar. Seminar ettevõtte töötajatele, kas ettevõtte valdustes või meie poolt pakutavates ruumides. Küsi pakkumist.
4. Grupiseminar. Seminar seltskonnale, kes soovivad suitsetamisest vabaneda privaatselt. Seminari võib läbi viia kas seltskonna poolt pakutud ruumides või meie poolt valitud kohas. Küsi pakkumist.

Kuid tõenäoliselt sooviksid sa teada, et kui suur on lootus, et me sind aidata saame. Selleks oleme kõrvutanud erinevate meetodite tulemuslikkused, mis põhinevad tõenduspõhistel uuringutel. Loe selle kohta täpsemalt siit: õnnestumisprotsent