Avaleht » Meetod  »  Garantii

Garantii

money_back

Easyway Garantii

Allen Carr lõi oma meetodi aastal 1983. Sellest ajast saadik on ta organisatsioon laienenud üle maailma ja tänaseks peetakse teda maailma juhtivaks eksperdiks suitsetamise mahajätmise alal. Tema reputatsioon on levinud ühel lihtsal põhjusel – tema meetod töötab.

Nii palju kui me teame, siis oleme ainuke organisatsioon maailmas, mis ebaõnnestumise korral raha tagasi maksab.

Kui sa tõesti soovid suitsetamist maha jätta, siis see mitte ainult ei õnnestu meie meetodiga, vaid see on ka üpris lihtne. Kui sa järgid juhiseid, saab sinust mittesuitsetaja ja võõrutusperiood on täiesti valutu. Mis kõige olulisem – sa ei igatse suitsetamist.

Enamik suitsetajaid vajab vaid ühte seminari, et vabaneda suitsetamisest. Kuid vahel läheb siiski vaja enam kui ühte seminari. Sellisteks puhkudeks pakume ka kahte tasuta turgutusseminari, mis kestavad kaks ja pool tundi ning neid on võimalik kasutada kolme kuu jooksul pärast esimest seminari.

Kui sa peaksid osutuma üheks vähestest, kes mingil põhjusel ei suuda suitsetamist maha jätta, siis palun pööra tähelepanu allolevatele garantiitingimustele, millest peab kinni pidama, et makstud raha tagasi taotleda.

Garantii tingimused

Kui kolme kuu JOOKSUL olete osalenud meie seminaril ja kahel turgutusseminaril, kuid suitsetamisest ei ole õnnestunud vabaneda NING olete meid sellest teavitanud, siis on teil õigus kompensatsioonile kogu meile makstud raha ulatuses.

Garantii muutub kehtetuks, kui:

1. te ei ole osalenud kolme kuu jooksul vähemalt kahel turgutusseminaril, alates esimese seminari päevast (NB! kõik kolm seminari on erinevad).

2. te tühistate, lükkate edasi, ei ilmu seminarile kohale või hilinete enam kui 15 minutit.

NB! Tingimused ei ole seatud raha teenimise eesmärgil, vaid et eraldada ajaraiskajad neist, kes siiralt soovivad pahest vabaneda. Kui on täidetud kõik garantii tingimused ja mingil põhjusel ei ole õnnestunud suitsetamist maha jätta, siis on teil õigus kogu makstud raha tagasi saada.