Avaleht » Tagasiside  »  Ajakirjandus

Ajakirjandus

ohtuleht

“Ma hõiskan mõttes, et olen õnnelik mittesuitsetaja ja kõik ongi nii lihtne, kui Henry lubas.”

“Ma olin vaimustunud sellest uuest vaba olemise tundest.”

“Allen Carr hävitab müüdi, et mahajätmine on raske.”

“Ma ei kannatanud ühegi tõsisema füüsilise võõrutusnähu käes… ja nüüd, kuid hiljem, ei ole mul ikka veel soovi suitsetada.”

“Peale seminari ei suutnud ma uskuda, et ma ei tahtnud enam suitsetada – kuid just nii see oli… ka täna, viis kuud hiljem, ei ole ma suitsetanud ainsatki sigaretti!”

“Allen Carr’i meetod on täiesti unikaalne … oleme veendunud, et see on just see õige viis suitsuvabaks tulevikuks.”

Ainus suitsust loobumise meetod, mis teenis maksimaalsed 5 tähte 2002. aasta detsembri Daily Mail’i väljaandest.

“Teistsugune lähenemine. Hämmastav edukus.”

“Tema oskus on psühholoogilise sõltuvuse eemaldamine.”

“Luba Allen Carr’il end aidata juba täna.”

“Kõik tundus lihtsalt nii õige – ei peeta loengut, ei hirmutata, ei kavaldata ja ei mingeid nikotiini sisaldavaid plaastreid, mis lähevad sama kalliks maksma kui sigaretidki.”

“Ma ei ole kunagi Allenit kohanud ja mulle ei ole temaga mingit seost, kuid olen soovitanud suitsetajatel tema poole pöörduda juba pea 20 aastat“ Carole Caplin (Eluviisi guru)

“Ma olin alati arvanud, et mul ei ole üksinda loobumiseks piisavalt jõudu – kuidas saakski keegi teine aidata. Nüüd võin ausalt öelda – ma ei igatse suitse absoluutselt.”

“Ma ei ole kunagi mittesuitsetamises nii kindlameelne olnud.”

“Tundub, et see meetod on nii lollikindel, kui veel saab, seega ma ei panustaks raha tagasi saamisele, mis on ettenähtud raha tagasi garantiiga.”

“Keegi ei ole päris kindel, kuidas see meetod toimib, kuid Anna pole seminaril osalemise päevast alates kordagi sigaretti süüdanud.”

“Suitsetaja ei tunne maha jättes suitsetamisest puudust.”

“Intelligentne ja originaalne meetod.”

“Esmakordselt, täisikka jõudnuna , olen ma vaba.”

“Ma olen saavutanud kontrolli – mitte tänu hirmutavatele piltidele bussiootepaviljonidel ega šokiteraapiale, mida riik korraldab, vaid tänu terapeut Johnile, Allen Carrile ja mulle endale.”

“Pubis istudes ei suutnud ma mõista, miks ma ei tahtnud suitsu – ma lihtsalt ei tahtnud. Veider! Kuus kuud möödas ja ma pole ikka veel suitsu puutunudki.”

“Kindlapeale soovitaksin ma seda seminari… oleks ma varem teadnud, et mahajätmine võib nii lihtne olla,  ma oleks ma seda juba ammu teinud.”

“Ma olen ikka veel üllatunud, kui lihtsa vaevaga ma heitsin sigaretid eemale. Esimest korda elus nägin ma sigarette sellena, mis nad tõesti on“. (Ajaleht kajastas Paloma Bailey suitsust loobumise päevikut).

“Allen Carr on tõenäoliselt maailma kuulsaim suitsetamise mahajätmise guru.“ (This Morning ITV1)”

“Allen Carr on aidanud miljonitel suitsetamist maha jätta.”

“Keegi ei ole mul KÄSKINUD selle kohta ülistavaid asju öelda, keegi pole mulle MAKSNUD, et ma ülistaksin teda, kuid ma ütlen mahajätmise kolmandal päeval, kui ma peaksin hullununa mööda seina üles ronima…. ma siiralt usun, et ma ei suitseta enam kunagi.”

“Me jätsime mõlemad Allen Carr’i Easyway seminaril suitsetamise.”

“Sa mõistad, et suitsetamisel ei ole ühtegi reaalset poolthäält ja see aitab sul maha jätta.”