Avaleht » Tagasiside  »  Ärikliendid

Ärikliendid

BJ_Services-logo-742E1B10EA-seeklogo.com

BJ Services Company (UK) Limited

Ettevõttena, kes peab väga oluliseks enda kõikide töötajate nii tervislikkust kui ohutust, vaatles BJ Services erienvaid meetodeid, et aidata töötajatel sellest pahest vabaneda. Peale väga piiratud (ja lühiajalist) edukust nikotiini plaastrite ja nätsude kasutamise näol, võtsime ühendust Allen Carr’i Easywayga, kes tulid ettevõttesse ja esitlesid enda programmi. Terapeutide endi maha jätmise praktiline kogemus kasutades Allen Carr’i Easywayd, segatuna nende entusiasmiga ja silmnähtava kirega programmi vastu, aitas meil langetada otsuse ja proovida nende pakutud meetodit.

Peale tutvustust, mis toimus 2008, peeti esimene seminar 2009 jaanuaris, kus osales 10 töötajat. Umbes kolme kuu möödudes on 50% osalenutest täielikult suitsetamisest vabanenud. Enamus neist uutest „õnnelikest mittesuitsetajatest” olid suitsetanud aastaid ja nii mõnelegi oli tegemist „elumuutva kogemusega”. Loodetavasti varsti toimuv turgutusseminar (programmi üks osa) aitab ka teisel 50% täielikult maha jätta (kuigi nad on tuntavalt vähendanud oma suitsetamist peale esimest seminari).

Allen Carr’i Easyway programm on ületanud kõiki meie ootusi ja ma soovitaksin programmi kõhklemata igale ettevõttele, kes soovivad firmas suitsetamist vähendada või kaotada. Allen Carr’i Easyway on näidanud praktilist ja otsest probleemile lähenemist ning tulemused räägivad enda eest. BJ Services jätkab kindlasti koostööd Allen Carr’i Easywayga, et muuta programm kätesaadavamaks teistelgi ettevõtte töötajatele.

Bill Anderson
UK QHSE Manager – Suurkaevude hooldus

lafarge2

Lafarge

Me oleme alati üritanud edendada ettevõtte üldist tervist ja töötajate ohutus ning tervis on meile väga oluline. Me otsustasime toetada iga Worksi meeskonna liiget, kes soovis osaleda Easyway programmis ja oleme tulemustega väga rahul. Kõik, kes programmis osalesid, on tänaseks täielikult suitsuvabad – mul on hea meel soovitada Easyway`d igale suitsetajale.”

Alison Taylor, Tervise-, ohutuse- ja keskkonnajuht
Lafarge Cement UK, Dunbar Works

total

Total


“Total E & P UK PLC tunnistab, et suitsetamise vähendamine töökohas on mõjunud positiivselt nii ettevõttele kui töötajate tervisele. Totalil on ettevõttesisene suitsetamise poliitika, mis oleks õiglane nii suitsetajate kui mittesuitsetajate suhtes, kuid samas me julgustame aktiivselt suitsetamist maha jätma.

Me oleme varasemalt kasutanud mitmeid erinevaid tehnikaid, et julgustada suitsetamisest loobumist (nt plaastrid, laserteraapia), kuid alles hiljuti kasutasime Allen Carr’i meetodit – nii kaldal kui avamerel.

Rääkides keskmisest tulemuslikkusest, on meile selge, et Allen Carr’i tehnika on näidanud teiste proovitud meetodite ees selget eelist. Lisaks on see soojalt vastu võetud kõigi tööliste poolt, kes on nende poolt korraldatud seminaridel osalenud.“

Robert Hirst, Tegevjuht
Total

kwik-fit

Kwik-Fit Kindlustus

“Esmane Allen Carr’i Easyway esitlus tehti Kwik-Fit finantsteenuste osakonnale. Paljud ei ole mitte ainult peale Easyway seminari suitsetamist maha jätnud, vaid ka Easyway tulemuslikkus oli palju suurem teiste meetoditega võrreldes.

25 inimesest, kes osalesid seminaril 11 kuud tagasi, on suitsuvabad umbes 75%! Oleme juba organiseerinud järgmise seminari ning meil on neid plaanis korraldada veel mitmeid.

Aidates töötajatel suitsetamisest vabaneda, võimaldades neil osaleda Easyway seminaridel, oleme edendanud nii ettevõtte tervislikku kui finantspoolt ning meil on väga hea meel soovitada Easyway`d mitte ainult oma töötajatele, vaid ka nende peredele ja sõpradele!”

Janice Kerr, personalijuht
Kwik-Fit finantsteenused

Suuremad koostööpartnerid:

CorporateServices-128743