Avaleht » KKK

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Miks just Allen Carri Easyway® meetod?

Tegemist on maailma edukaima meetodiga, mille õnnestumisprotsent on üle 90. Lisaks saate meie meetodiga raha-tagasi-garantii. Allen Carr lõi meetodi aastal 1983, ning tänu sellele on tänaseks miljonid endised suitsetajad ÕNNELIKUD mittesuitsetajad. Koos kolmekuulise katseajaga ei ole sul midagi kaotada.

Kui suured on seminaril osalejate grupid?

Mitte suuremad kui 20 inimest.

Kui kaua seminar kestab?

Seminar kestab keskmiselt umbes viis ja pool tundi. Selle hulka kuuluvad regulaarsed suitsupausid ja üks pikem kohvipaus. Kui peaks vajama minema lisaseminare, siis ei kesta need kauem kui 3 tundi.

Viis tundi on pikk aeg, kas tehakse ka suitsupause?

Jah, me teeme regulaarseid suitsupause umbes iga 45-60 minuti tagant ning need kulmineeruvad viimase suitsuga umbes tund enne seminari lõppu. Ära unusta kaasa võtta piisav varu sigarette.

Kui palju maksab seminar?

Hiljutine uuring näitas, et keskmine eestlane kulutab suitsetamisele ligi 1200 eurot aastas, mis teeb umbes 300 eurot kolme kuu kohta. Meie hind seminaril osalejale on 249 eurot. Hind sisaldab kahte tasuta turgutusseminari ja kolmekuulist raha-tagasi-garantiid. Suurele enamikule piisab ühest seminarist, et lahkuda meie juurest õnnelike mittesuitsetajatena.

Pakume teenust ka ettevõtetele, kes soovivad luua suitsuvaba töökeskkonda. Loe teenuse kirjeldust siit. Raha tagasi garantiiga on see täiesti riskivaba ettevõtmine.

Kas ma pean suitsust loobumiseks mitu korda kohal käima?

Suurele enamikule osalejatest piisab ühest seminarist, et täielikult maha jätta ja elada õnnelikult mittesuitsetajana, ilma suitsetamise vajaduseta. Kuid mõnel inimesel võib selleks ka natuke rohkem aega kuluda. Seepärast on hinna sees lisaks ka kaks turgutusseminari. Just selline ülesehitus tagab meie meetodi sedavõrd suure edu.

Kas see meetod toimib ka n-ö „pühapäeva” suitsetajate puhul?

Allen Carr’i meetod toimib efektiivselt iga suitsetaja puhul, olenemata sellest, kas suitsetad kaks pakki päevas või kaks pakki aastas.

Kas ma võtan pärast kaalus juurde?

See on üks suuremaid hirme kui kaalutakse suitsetamise mahajätmist. Kui sa oled viimaks mõistnud n-ö suitsetamise lõksu, näed isegi, et suitsetamisest vabanemine ei too endaga ilmtingimata kaasa kaalutõusu. Me anname kaasa ka väga häid näpunäiteid, et olla veendunud, et kaal probleemiks ei osutuks.

Toit on see, mis mõjutab inimese kehakuju, mitte nikotiini puudumine. Kui nikotiin kontrolliks tõesti kaalu, siis oleksid kõik mittesuitsetajad ülekaalulised ja suitsetajad vormis. Nagu me teame, ei ole see nii. Kaalus võtavad reeglina juurde suitsetajad, kes loobuvad ja kasutavad mittesuitsetamiseks tahtejõudu. Allen Carri meetod ei eelda tahtejõu kasutamist.

Kas ma pean südamest soovima suitsetamisest lahti saada?

Enamus suitsetajaid soovib maha jätta; nad lihtsalt ei tea, kuidas seda saavutada. Pea meeles, et meie ei saa sundida sind suitsetamist maha jätma, kuid me saame näidata sulle selle jaoks lihtsaimat viisi. Ainus, mis on nõutav, on avatud meel.

Kas ma pean maha jättes istuma mingi aja üksi kodus ja loobuma väljas käimisest?

Loomulikult mitte! Pea meeles, et sa ei lõpeta elamist, vaid vabastad end sõltuvusest, mis on sinu otsuseid kontrollinud alates sellest päevast, kui sa suitsetamist alustasid. Sa võid minna kohe suitsetajate seltskonda, sa ei pea looubma ka alkoholist lihtsalt sellepärast, et vabanesid suitsetamisest.

Ka mittesuitsetajad naudivad eineid, drinke, puhkust, seltskondlikke üritusi ja nii ka sina. Sa oled ehk lihtsalt unustanud, mis tunne on olla mittesuitsetaja.

Kuidas terapeut mõistab, mida suitsetajad peavad läbi elama?

Kõik Allen Carr’i terapeudid on endised suitsetajad, kes on suitsetamise maha jätnud kasutades Alleni meetodit, seega mõistame, mida sa tunned ja läbi elad. Me oleme olnud täpselt samas olukorras, kui sina. Ka meie olime skeptilised ja veendunud, et mahajätmine ei saa lihtne olla.

Ma üritasin suitsetamist maha jätta, lugedes Allen Carr’i raamatut „Lihtne meetod lõpetada suitsetamine”, kuid ma suitsetan ikka veel. On mul mõtet seminarile tulla?

Loomulikult! Suur osa Allen Carr’i seminaril osalejatest on küll lugenud kuulsat raamatut, kuid ei ole sealt abi leidnud. Kui ka sina oled üks neist, siis seminaril osalemine on sinu jaoks suurepärane lahendus. Seminar ongi algupärane ja kõige efektiivsem meetod, et suitsetamine maha jätta – sest hoolimata, et tegemist on grupiga, tegeletakse ka iga suitsetaja kõhklustega ja hirmudega eraldi.

Oleme veendunud, et naudid meie seminari (sa ei pea grupi ees kõnelema, ka ei panda sind ühelgi muul viisil piinlikku olukorda) ja meie pühendunud terapeudid on teile toeks igal sammul. Vaid seminari puhul on meil sulle võimalik pakkuda kolmekuulist raha tagasi garantiid.

Kuidas ma saan olla kursis teie tegemistega, infopäevade ja toimuvate seminaridega?

Saadame igakuiselt uudiskirja uudistega suitsetamise maailmast ja info toimuvate seminaride kohta. Uudiskirja saamiseks tuleks täita test, mille leiad siin. Peame blogi, meil on Facebooki fännileht ja hoiame sind nikotiinimaailmas toimuvaga kursis ka Twitteri vahendusel. Liitu meiega ja saa osa kõigest, mis puudutab nii suitsetajat kui mittesuitsetajat, kuid on vähemal või rohkemal määral siiski seotud nikotiinimaailmaga. Saa teada, miks võtavad inimesed suitsetamisest loobumisel kaalus juurde, kas ja kuidas mõjutab nikotiin su igapäeva elu, kas riigipoolne suitsetaja häbistamine ka tegelikult suitsetajat aitab – selleks jälgi meie blogi!

Picture 098