Avaleht » Firmadele  »  Kliendid maailmas

Kliendid maailmas

Allen Carr’i Easyway programmi usaldavad paljud ettevõtted üle maailma

Allen Carr’i Easyway programm on vastuvõetud paljudes suurtes ja väikestes firmades. Esimene põhjus on kindlasti kõrge õnnestumisprotsent. Mitte ühelgi teisel meetodil ei ole ettenäidata ligilähedaseidki tulemusi.

Teine põhjus, miks meie programm on olnud populaarne, on meie pakutav raha tagasi garantii – kui teie töötajal peaks suitsetamisest vabanemine ebaõnnestuma, ei lähe see teile midagi maksma. Sellist võimalust ei paku ükski teine tunnustatud suitsetamise mahajätmise programm.

Kolmandaks põhjuseks on kogemus – me oleme aidanud enda kliinikutes enam kui 300 000 suitsetajat, pluss meie raamatut on müüdud enam kui 11 000 000 koopiat -me teame, mida me teeme ja me mõistame suitsetajaid.

Neljandaks on kiirus – teie töötajaid ei pea ettevõtma pikka ja tööd segavat programmi, mille tulemust tuleb sageli pikalt oodata. Allen Carr’i Easyway tulemus on kohene.

Siin on väike valik meie kasvavast kliendiportfellist. Loodame, et ka teie ettevõte näeb kasu aidates enda töötajatel suitsetamisest vabaneda. Võtke meiega ühendust ja seame eesmärgid paika!

Maailma üks suurimaid nafta- ja gaasitooteid käitlev ettevõte, TOTAL OIL, on kasutanud meie teenuseid juba aastaid. Kui programm algas 50 kontoritöötajaga, siis tänaseks on see laienenud sadade töötajateni aastas – seda nii maismaal, kui avamerel. Meie pakutav ületas nende ootusi ning nii juhtkond kui töötajad on tulemustega enam kui rahul. Vaata videot

Kindlustusfirmade arv, kes kasutavad meie teenuseid, et aidata enda töötajatel halb harjumus seljatada, kasvab pidevalt.  Samuti on meie kahepoolne koostöö ühiste klientide vallas, kus kindlustusseltside klientidele on meie seminaril osalemine soodsamatel tingimustel. Suitsetaja elukindlustus on tunduvalt kallim, kui mittesuitsetaja oma, seega võidab klient meiega igal juhul, sest meie raha tagasi garantiiga, ei ole midagi kaotada. PruHealth, mis pakub tervise- ja elukindlustuse teenuseid Suurbritannias ja Lõuna-Aafrika vabariigis, on üks meie pikaajalisemaid kliente. Neid tsiteerides: ” Osad meie kliendid vajavad tippklassi lahendusi ja teenust ning Allen Carr seda meile just pakkumas ongi.” Vaata videot

Lennundus on ala, mis seab suitsetajaid tihti raskesse olukorda. Lennud, mis võivad venida enam kui kümne tunni pikkusteks, esitavad suitsetajatele väljakutseid. Sellised töötajad on tihtipeale ärevamad, tusasemad, teevad enam vigu, on väiksema pingetaluvusega. Seda mõistis Virgin Airlines juba pea viisteist aastat tagasi, kui meie koostöö alguse sai. See mõlemale poolele kasulik koostöö kestab tänase päevani ja ettevõtte juht sir Richard Branson, on üks meie suurimaid toetajaid. Sadu Virgin Airlinesi töötajaid on avastanud, kui lihtne ja meeldiv võib mahajätmise protsess olla. Vaata videot