Avaleht » Firmadele

Firmadele

Kuidas saab Allen Carr’i Easyway olla kasulik teie ettevõttele?

Uuringute kohaselt soovib ligi 70-80% suitsetajatest enda sõltuvusest vabaneda, kuid ei tea kuidas seda teha. Üle kümne aasta oleme me aidanud koos tööandjatega suitsetajatel sõltuvusest vabaneda. Eestis suunasime enda tegevuse firmaturule 2011 suvel.

Miks on töötajate suitsetamisest loobumine tööandja huvides?

Probleem:

• Suitsetajal kulub suitsupausidele päevas 30-90 minutit, mis teeb aasta kokkuvõttes 14-42 tööpäeva
• Statistika kohaselt võtavad suitsetajad mittesuitsetajatest 5 haiguspäeva aastas enam
• Kindlustus on kallim ja see number on tõusuteel
• Konfliktid suitsetajate ja mittesuitsetajate vahel
• Ettevõtte kannatav imago
• Kõrgem tuleoht

Rääkimata produktiivsuse kasvust, teeb ettevõte ka suure teene enda ettevõtte sisekliima parandamisele ja imago kasvatamisele. Allen Carri meetod on ennast tõestanud väga efektiivse meetodina ka firmaturul. Kui tavaliselt on koolituste tulemuslikkust raske mõõta – kas inimesed reaalselt midagi uutest teadmistest ka töösse rakendavad, siis meie tulemus saab olla üks kahest – suitsetaja kas jätab suitsetamise või ei jäta. Seepärast pakume me ka kolmekuulist garantiid, mis tagab, et kõigi puhul, keda me kolme kuu jooksul aidata ei saa, ei lähe see ka midagi maksma.

Mõned näited rahvuvahelistest ettevõtetest, kes kasutavad meie teenust, leiad siit.

Arvutage, kui palju kulub teil aastas suitsetava tööjõu peale, kasutades meie kalkulaatorit.

Et teada, kuidas me teid täpsemalt aidata saame ja mida Allen Carri programm firmadele sisaldab ning personaalse pakkumise saamiseks, kirjutage meile info[ät]allencarr.ee või helistage telefonil 733 0044.

Peamised suunad:

 • Aitame suitsetajatel vabaneda suitsetamisest
 • Aitame motiveerida töötajaid astuma samme suitsetamisest loobumiseks
 • Aitame luua tubakavaba töökoha strateegiat
 • Me aitame luua õhustikku, kus suitsetamisest loobumist nähakse suurepärase võimalusena, mitte ebameeldiva kohustusena.

  Meie teenused kasutavad paljud rahvusvahelised ettevõtted, kes on mõistnud suitsuvaba ja tervisliku tööjõu kasulikkust. Loe siit, mida on arvanud mõned meie teenust kasutanud ettevõtted.

  Alati ei olegi oluline, et ettevõte maksaks enda suitsetavate töötajate eest. Vahel otsustavad firmad teha seda osaliselt, vahel soovivad nad lihtsalt viia töötajate seas läbi kampaaniat, et julgustada suitsetajaid astumaks esimesi samme. Vahel vajab töötaja lihtsalt kindlust, et teda keegi toetab.

  Me mõistame suitsetamist ja suitsetajat. Tee parim valik töötajatele ja ettevõttele. Me ei paku lootust. Meie pakume garantiid.

  Kuid, et mõista algusest, kuidas Allen Carr’i meetod toimib, leidke 10 minutit ja alustage lugemist SIIT.